Školenie ISO 9001: 2015

Vítajte na školení. Jednotlivé časti otvoríte kliknutím na obrázok školenia. Zvukovú stopu si môžete stiahnuť do Vášho zariadenia a počúvať kedykoľvek a kdekoľvek. Ak prejdete všetkými kapitolami školenia, máme pre Vás pripravený krátky test Vašich vedomostí. Po úspešnom zvládnutí testu Vám vystavíme certifikát o absolvovaní školenia. Prajeme príjemnú zábavu a držíme palce :)1. Úvod / Plánovanie

2. Budovanie - 1. časť

3. Budovanie - 2. časť

4. Kontrola - 1. časť

5. Kontrola - 2. časť

6. Kontrola - 3. časť


Máte už dostatok informácii? Myslíte, že by ste zvládli vedomostný test? Držíme Vám palce :)

Kliknite na tlačítko...

Pred absolvovaním testu nezabudnite, že musíte mať uhradenú cenu za školenie. Ak ešte nemáte od nás faktúru, vyplňte  fakturačné údaje, prípadne nás kontaktujte.

Ako na to? V úvode testu vyplňte údaje, ktoré budú uvedené na certifikáte o absolvovaní školenia. Na jednotlivé otázky odpovedajte označením správnej odpovede. Správna je vždy len jedna odpoveď.

Dokážete v teste správne odpovedať aspoň na 80% otázok? Gratulujeme! Certifikát o absolvovaní školenia je Váš. Po overení správnosti údajov Vám ho pošleme v elektronickej forme na e-mail, ktorý ste uviedli v objednávke.

Čo ak test nespravím? Za školenie Vám samozrejme vrátime peniaze. Ak sme Vás nedokázali naučiť, nemáme právo do Vás prijať platbu. To isté platí, ak sa Vám školenie nepáčilo a nemáte o osvedčenie záujem. Uveďte len v krátkosti dôvod. Veľmi radi sa zlepšujeme. Poteší nás každý námet.


Otázky ku školeniu

Máte ku školeniu akékoľvek otázky? Neváhajte nám ich poslať. Čítame každú jednu a radi Vám odpovieme.