O nás

V spolupráci s poprednými odborníkmi z oblasti manažérskych systémov sme pre Vás založili certifikačný orgán, ktorý je k Vám vždy najbližšie. Svojich klientov si vážime zo všetkého najviac a preto vieme, čo potrebujete. Posúvame Váš biznis k vytúženým métam, prinášame do Vašej organizácie poriadok a pre Vás radosť z podnikania.

Vďaka našim expertom sa zbavíte zbytočných starostí a obáv z plnenia legislatívnych požiadaviek, ktoré sa menia tak rýchlo. Je nám jasné, že popri inej práci ich nie je možné všetky sledovať. A ešte aj okamžite dodržiavať? Vieme, že Vaša firma je pre Vás všetkým. Budovali ste ju, zveľaďovali, stojíte pri nej v dobrom aj v zlom. Nie je nič krajšie, ako keď na konci roka hodnotíte uplynulé obdobie a ste hrdý na výsledok svojho snaženia. Vieme aj, že Vás bolí, keď firma neplní predsavzatia, ktoré ste si dali. Keď príjmy neprichádzajú aj napriek tomu, že ste si dali do kancelárie priniesť rozkladací gauč na prespávanie. Keď vidíte svojich kolegov, ako bezcieľne preklikávajú facebook. Obedové menu je dôležitejšie ako úlohy, ktoré im pridelíte. Alebo trávia na toalete toľko času, že máte strach o ich zdravie. Verte, že to všetko vidíme.

Dobrá správa je, že poznáme aj riešenia. Postavíme Vašu firmu znova na nohy. Prinesieme opäť zmysel Vášmu životu. Vďaka našim auditom dosiahnete na tie najvyššie priečky vo svojom obore. Pre zákazníkov sa stanete dôveryhodným partnerom, silným a stabilným hráčom na trhu. S našim certifikátom budete vždy o krok vpred.

Náš kolektív audítorov, expertov a pracovníkov sme zostavili presne podľa potrieb slovenského podnikateľského prostredia. Môžete sa spoľahnúť, že prinesieme presne to, čo očakávate. Organizácie, ktoré sa rozhodli získať certifikát Slovenskej certifikačnej spoločnosti nezískajú len uznanie a potvrdenie o dobre vykonanej práci. Stávajú sa automaticky členmi komunity významných podnikateľov, lídrov vo svojich oboroch, priekopníkov v rozvoji výroby a služieb, zodpovedných za rast hospodárstva. Pridajte sa aj Vy a spoločne pomôžeme Vašej firme napredovať.

Naše poslanie

Neustále zvyšujeme povedomie o systémoch manažérstva a približujeme ich filozofiu. Zameriavame sa hlavne na mladých podnikateľov a firmy, ktoré chcú napredovať. Moderným spôsobom prezentujeme požiadavky noriem ISO. K posudzovaniu ich plnenia pristupujeme vždy ľudsky. Motivujeme firmy na Slovensku k zavádzaniu princípov manažérskych systémov a získavaniu certifikátov. Chceme, aby zavedenie systémov podľa noriem ISO bolo u nás štandardom. Podnikateľov vedieme k tomu, aby využívali ich prínos pre odbremenenie sa od zbytočných starostí a naplno si vychutnali radosť z podnikania. Naším cieľom je, aby aj vďaka nám hospodárstvo na Slovensku rástlo a ľudia naokolo žili pokojnejší a zdravší život.

Politika SKCS

Pri našej práci vyznávame a riadime sa nasledovnými princípmi:

  • vysoká odbornosť a profesionalita pracovníkov,
  • nestrannosť a nezávislosť pri výkone certifikačných činností,
  • zachovanie dôvernosti informácií získaných od všetkých strán,
  • pozitívna motivácia a zrozumiteľnosť informácií pre klientov ,
  • sledovanie trendov v oblasti podnikania,
  • zlepšovanie povedomia o životnom prostredí, zdraví a bezpečnosti,
  • neustále zdokonaľovanie činností ako aj vlastností pracovníkov,
  • dodržiavanie požiadaviek normy STN EN ISO/IEC 17021-1 „Posudzovanie zhody. Požiadavky na orgány vykonávajúce audit a certifikáciu systémov manažérstva“.