Ako sa pripraviť na certifikáciu ISO - Podcast 12

Ako sa pripraviť na certifikáciu ISO? Môžeš získať certifikát rýchlejšie a lacnejšie? Prečo certifikačný orgán neposkytuje poradenstvo? To všetko sa dozvieš a aj zopár skratiek. Certifikácia nie je strašiak, ale nástroj, ktorý ťa posunie k cieľom.

Čítajte viac
Norma ISO 45001 - Podcast 11

ISO 45001. Norma, ktorá ti pomôže ochrániť zdravie a zlepšiť bezpečnosť pri práci. Nahradila normu OHSAS 18001. Nájdeš v nej kľúčové informácie k zabezpečeniu dokonalej BOZP. Veď zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. Využívaš normu ISO 45001?

Čítajte viac
Norma ISO 14001 - Podcast 10

Norma ISO 14001. Pomôž aj ty k záchrane našej planéty! Životné prostredie a jeho ochrana je dnes extrémne dôležitá téma. A ako s tým súvisí ISO 14001? Čo prináša systém manažérstva environmentu pre firmy a pre celú spoločnosť?

Čítajte viac
Norma ISO 9001 - Podcast 09

Čo je to ISO 9001? Chceš vedieť, aké informácie táto norma obsahuje? Čoho konkrétne sa týka a pre koho je určená? Poďme si prelistovať normu a pripomenieme si aj najdôležitejšie oblasti pre systém manažérstva kvality.

Čítajte viac
Komunikácia pri audite - Podcast 08

Poďme sa ponoriť do tajomstiev komunikácie. Čo sa pri audite vlastne deje? Prečo sa pri niektorých rozhovoroch dozvieš aj to, čo si nemusel? Prečo niektorí pracovníci reagujú kľudne a s rozvahou a iní nervózne a nepredvídateľne?

Čítajte viac
Zásady auditovania - Podcast 07

Dnes to bude o auditovaní a zásadách. Zaujímavá téma pre každého audítora, ktorý chce vedieť, či robí všetko správne. Ale aj pre auditovaného, ktorý audítorov hodnotí. Máš už s auditovaním skúsenosti? Poznáš jeho pravidlá a zásady?

Čítajte viac
Ciele - Podcast 05

Poďme si pohovoriť o cieľoch. Teraz zvýš svoju pozornosť. Budeme sa totižto baviť o najdôležitejšej časti, ktorá vedie k úspechu každej organizácie. Ak chceš v čomkoľvek uspieť, začni cieľom. Určite si tiež zvedavý, ako si správne stanovovať ciele.

Čítajte viac
Politika systémov manažérstva - Podcast 04

V tomto podcaste sa budeme venovať politike, ale nemusíš sa báť. Pôjde o politiku systémov manažérstva. Je to prvý dôkaz o existencii systému manažérstva, ktorý môžeš vo firme nájsť. Chceš vedieť, ako politika podľa noriem ISO vyzerá a čo má obsahovať?

Čítajte viac
Certifikácia - Podcast 03

Pýtaš sa, ako prebieha certifikácia systémov manažérstva podľa noriem ISO? Čo ti certifikát ISO prinesie? A oplatí sa to vôbec? Aj ty patríš medzi tých, ktorí sa stále nevedia rozhodnúť? A preto je tu náš podcast.

Čítajte viac
Normy ISO - Podcast 02

Kde môžeš získať normy ISO a ako najlepšie s nimi narábať? Chceš sa dozvedieť viac o nákupe noriem, o ich štruktúre a ako sú normy písané? Aby si vedel, čo sú dôležité informácie v norme a ako ich môžeš využiť vo firemných procesoch.

Čítajte viac
Viete, aký má význam manažérstvo kvality?

V súčasnosti je dôležitým faktorom podnikania kvalita výroby. Nie nadarmo sa hovorí, že kvalita je nad kvantitu. Vďaka nej podnikateľovi rastie nielen dopyt po produktoch, ale zlepšuje sa aj meno spoločnosti a zaručuje ekonomicky efektívny predaj.

Čítajte viac

Klient má právo kedykoľvek v procese certifikácie podať odvolanie voči rozhodnutiu alebo sťažnosť vedeniu SKCS. Sťažnosť má právo podať aj ktorákoľvek tretia strana a môže sa týkať činnosti SKCS ako aj činnosti certifikovaného klienta.

Čítajte viac

Žiadosť o certifikáciu, Plánovanie auditov, Prvotná certifikácia, Vykonanie auditu, Vystavenie certifikátu, Udržiavanie certifikácie a činnosti dozoru, Recertifikácia

Čítajte viac
Vyhľadávanie v blogu
 

Systémy manažérstva pre všetkých

podcast o systémoch manažérstva, certifikácii a auditovaní

podcast-ico_youtube.png
Youtube

podcast-ico_spotify.png
Spotify

podcast-ico_apple-podcast.png
Apple Podcast

google-podcast-logo.png
Google Podcasts

Seriál odborných podcastov o systémoch manažérstva, certifikácii a auditovaní s názvom "Systémy manažérstva pre všetkých" môžeš sledovať aj na všetkých obľúbených platformách.

Chceš sa posunúť ďalej v systémoch manažérstva a lepšie riadiť svoju firmu? Alebo si otrávený z toho, čo počúvaš v robote o normách ISO? Potrebuješ tie správne informácie o systémoch manažérstva. Môžeš vybudovať spoločnosť, ktorá predstihne ostatných o obrovský kus. Budeš sa cítiť konečne dôležitý a tvoja práca ťa začne baviť. A preto je tu náš podcast. Aby sme konečne priniesli tie najdôležitejšie informácie pre tvoj biznis. Normy ISO sú ich plné. Stačí si len vybrať.